page-cover

“KIRIKKKALE’Yİ ANKARA’NIN GEBZE’Sİ YAPACAĞIZ”

Haber 27.04.2020

Girişimci İşadamları Vakfı’nın Bahariye Mevlevihanesi’ndeki vakıf merkezinde gerçekleşen; GİV İcra Heyeti ve ülkemizin önde gelen girişimci iş adamlarının yanı sıra GİV üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda GİV Başkanı Mehmet Koç açış ve selamlama konuşması yaptı. Girişimci İşadamları Vakfı’nın hazırlamış olduğu tanıtım filmi sonrasında katılımcılar tek tek söz almak suretiyle taleplerini dile getirdiler.

KIRIKKALE’YE YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAĞIZ         

Kırıkkale’nin tekstil ve hammaddeleri, hazır giyim ve konfeksiyon, makine ve aksamları, deri ve deri mamulleri, halı, demir ve demir dışı metaller, maden, mobilya, kağıt ve orman ürünleri, savunma ve havacılık sektörlerine yönelik sanayi potansiyeli ve yatırım avantajları hakkında önemli bilgiler veren Kırıkkale Valisi Yunus Sezer; “Kırıkkale’ye yatırım yapmak isteyen girişimcilerin belediyelerimiz vasıtasıyla bütün ihtiyaçlarını karşılayacağımızı taahhüt ediyoruz. Valisiyle, Belediye Başkanıyla, Rektörüyle, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanıyla, Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürüyle, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü ve Yatırım Destek Ofisi Koordinatörüyle buraya geldik, Kırıkkale’ye yatırımcı ve girişimcilere gönlümüzü ve imkânlarımızı açmak için geldik” dedi.

Daha sonra Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırkkale Üniversitesi Rektörü Ersan Aslan, Kırıkkale Ticaret Odası ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Aydın, Kırıkkale Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Okan Şahin, Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yasin Tekin, Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Abdullah Özbay tek tek söz alarak Kırıkkale hakkında önemli bilgiler verdiler.

Katılımcı iş adamları ve girişimcilerin sorularına cevap veren Kırıkkale Valisi Yunus Sezer misafirperverlikleri için Girişimci İşadamları Vakfı Başkanı Mehmet Koç ve İcra Heyeti Üyelerine teşekkür ederek sözlerini tamamladı. Verimli geçen toplantı sonrasında program; karşılıklı hediyeleşmeler ve hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.