page-cover

Bahariye Mevlevihane’sindeki vakıf merkezimizi ziyarete gelen GİV Konya şubemiz ile bugün verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Haber 19.11.2020

 

GİV Konya şubemiz ile toplantı Gerçekleştirdik

GİV İcra Heyeti ve GİV Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan, Mali ve İdari İşler Komisyon Başkanı Fatih Bostan, DEİK ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı, Hasan Aksakal, GİV Konya Şube Müdürü Zekeriya Büyükyangöz ve Genç GİV Konya Komisyonı Başkanı Durmuş Ali Çini’den oluşan GİV Konya ekibi ile verimli bir toplantı gerçekleştirildi.

Vakıf faaliyetlerimizde devam etmekte olan projeler hakkında detayların konuşulduğu toplantıda ana gündem konumuz; "Cumhurbaşkanlığı Himayeleri"nde (28-29 Mayıs 2021) Konya'da gerçekleştireceğimiz "Türkiye Girişimci Buluşmaları Zirvesi" ve "8. GİV Girişimcilik Ödülleri" programı oldu.

Ülkemizde ilk defa Konya’da ulusal ve uluslararası girişimciler ile yatırımcıları aynı platformda bir araya getirecek ve girişimcilerin 3 gün süreyle ürünlerini ve fikirlerini yatırımcı ile buluşturacak olan etkinliğimizin Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde gerçekleşecek olması İcra heyeti tarafından tekrar değerlendirildi.

Ayrıca KOSGEB ve TÜGVA ile imzaladığımız protokol sonrası İstanbul, Ankara ve Konya başta olmak üzere 25 Şehirde 25 TEKMER" projesi kapsamında kurmayı planladığımız TEKMER'ler konusu da gündemimizdeki diğer başlıklar arasında yer aldı.

Vakıf Başkanımız Mehmet Koç, Fatih Ceylan’dan GİV Konya’nın çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alırken pandemi sürecindeki yol haritası değerlendirildi.