page-cover

GİV Sakarya Şubemiz 09 Mayıs 2023 Tarihinde Açılıyor

Haber 08.05.2023

Girişimcilik ekosistemine sunduğu katkıları Türkiye’nin 81 ilini yayma hedefiyle çalışmalarına devam eden Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) yeni şubesini Sakarya’da açıyor. GİV’in Sakarya ve çevre illerde girişimcilik projelerine hız vermesi hedefleniyor.

Ülkelerin gelişmişlik seviyesini artırmada kilit bir role sahip olan girişimciliğin Türkiye'de yaygınlaştırılması ve hızlandırılması vizyonuyla kurulan GİV, girişimci iş adamları, kanaat önderleri, akademisyenler, kamu ve sivil toplum kuruluşları iş birliğinde girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve özellikle gençler arasında farkındalığı artırmak için çalışmalarına devam ediyor. Girişimciliğin önündeki engelleri kaldırmak, sorunlara çözüm bulmak ve fikirlerin girişime dönüşebilmesine destek olmak için aralıksız çalışan GİV, Türkiye'nin dört bir yanına ulaşma hedefi doğrultusunda şubeleri arasına bir yenisini daha ekliyor.

GİV Sakarya şubesinin açılışı 9 Mayıs 2023 Salı günü Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) gerçekleştirilecek. Açılışa GİV Genel Başkanı Mehmet Koç, GİV Sakarya Şube Başkanı Baki Demir, GİV yönetim kurulu üyeleri, Sakarya protokolünün önemli isimleri, sanayici iş adamları, girişimci iş adamları ve akademisyenlerin katılımı bekleniyor.