page-cover

GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI OLARAK 3. ŞUBEMİZİN AÇILIŞINI ADANA’DA GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber 17.11.2021

GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI OLARAK 3. ŞUBEMİZİN AÇILIŞINI ADANA’DA GERÇEKLEŞTİRDİK

3’ncü şubemiz Adana’da açıldı hayırlı olsun.

Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, GİV tanıtım filmi akabinde açış ve selamlama konuşmalarıyla devam etti. İlk olarak kürsüye gelen GİV Adana Şube Başkanımız Sayın Cengiz ASLAN, Adana Milletvekili Abdullah DOĞRU ve Sunar Şirketler Grubu Şeref Başkanı Hüseyin Nuri ÇOMU selamlama konuşmalarını gerçekleştirdi.

Coşkulu bir ziyaretçi katılımıyla gerçekleşen GİV Adana şubemizin açılış programında daha sonra kürsüye gelen Girişimci İşadamları Vakfı Genel Başkanı Sayın Mehmet Koç, girişimcilere önemli mesajlar ve çarpıcı bilgiler verdi. GİV Başkanımız Sayın Mehmet Koç;

HER ŞEYİ ZAMANINDA YAPMAK GEREKİR

“Girişimci İşadamları Vakfı olarak Adana’da 3’ncü şubemizi açıyoruz, Adana’ya ve Adana’lılara hayırlı olsun. Bir insan yapacağı işleri önceden planlamazsa ertesi günü boş geçirecek demektir. Yapılması gereken bir iş geciktirilmeden, hemen o an yapılmazsa hiçbir işe yaramaz. Her insanın her gün bir rutini olmalı. Sabah kalktığında sporu olabilir, her gün devam ettiği bir dersi, programı, zikri olabilir. Başta zaman olmak üzere planlı programlı bir hayat tarzının insana kazandırdığı çok şey vardır” diyen Sayın Mehmet Koç fikirden projeye, projeden girişime uzanan yolda bir girişimcinin neler yapması ve projenin başarıya ulaşması için neler dikkat etmesi gerektiğini detaylı örneklerle anlattı. Sözlerini katılımcılara teşekkür ederek tamamladıktan sonra plaket takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle program sona erdi.