22.05.2016
Sayın Binali Yıldırım'ın Ak Parti Genel Başkanlığı ve Başbakanlığı Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun

Girişimci İşadamları Vakfı olarak ülkemizin siyasi gündemini yakınen ve ilgiyle takip ediyoruz. 22 Mayıs 2016 Pazar günü (bugün) yapılmakta olan AK Parti 2. Olağanüstü Kongresi ile önce Ak Parti Genel Başkanı, sonra da Cumhurbaşkanımızın görev vermesi ile Başbakanlık görevini üstlenecek olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım; sivil havacılık, iletişim ve büyük altyapı projeleri başta olmak üzere ülkemizin son 15 yıldır yaşadığı kalkınma hamlesinin temelinde harcı bulunan, Ak Parti'nin kurucularından vizyoner bir siyasetçi ve Cumhurbaşkanımızın en sadık yol arkadaşlarından birisidir.

 
Sayın Binali Yıldırım'ın tecrübesi ve vizyonuyla, şimdiye kadar olduğu gibi ülkemize bundan sonra da çok önemli katkılar sağlayacağına inancımız tamdır. Sayın Yıldırım'ın  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği yolda ilerlemesi başarısının anahtarı olacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve Sayın Binali Yıldırım Başbakanlığında yeni dönemde ülkemiz çok daha girişimci ve ekonomisi çok daha güçlü bir ülke haline gelecektir.
 
Sayın Yıldırım'ın her konuda girişimcilerimize destek vereceğine, ülkemizin Girişimcilik Ekosisteminin gelişmesine büyük katkılar sunacağına inanıyoruz. Ülkemizin pekçok sorununun çözümünün Girişimciliğin bir "Ülke Politikası" olarak uygulanmasında olduğunu öneriyor, saygılar sunuyoruz.
 
Sayın Binali Yıldırım'ın Başbakanlığından büyük memnuniyet duyduğumuzu ifade ediyoruz. Sayın Binali Yıldırım'ın Ak Parti Genel Başkanlığı ve Başbakanlığı ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.
 
Mehmet KOÇ
Girişimci İşadamları Vakfı Başkanı
 
 
DİGER HABERLER