09.09.2014
OSMAN PEPE - 09 EYLÜL 2014

 

9 Eylül 2014 Salı akşam Saat 19:00 da Bahariye Mevlevihanesi  Vakıf Merkezi Hasoda’da 2014-2015 faaliyet yılının ilk programı olan Yakın plan girişimcilik buluşması programını 50-60 seçkin işadamı ile birlikte gerçekleştirdik.

Eski orman bakanımız PEKAR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman PEPE Bey “Yatırım Dünyasında Ufuk Turu-Devlet Bürokrasi içinde Girişimcilik Serüveni” konulu sunumunda 40 yıllık siyasi, ticari ve bürokrasi hayatı ile ilgili önemli açıklamalar detay bilgiler verdi.

İş dünyasının, yatırımcının, girişimcinin önünün açılması gerektiğini, inovatif ve AR-GE ağırlıklı bir yatırım hedefi kurulması halinde 2023 ulaşabileceğimizi ifade eden PEPE  inşaat ağırlıklı değil yatırım, sanayi, girişimcilik ağırlıklı bir gayri safi milli hasıla toplamı gerçekleştirilirse başarılı olunabileceğini ifade etti.

Ülke zenginliğinin, ülke gelişiminin yatırım, girişimcilik, AR-GE ve sanayi çalışmalarını ve vizyonları ile realize olabileceğini detayları, örnekleri ile anlatan Bakanımız sorulan sorulara da samimi ve içten cevaplarla katılımcıların ufuklarına yeni açılımlar katmış oldu.  

 

 
DİGER HABERLER