21.08.2017
MMG 2. Arge İnovasyon Zirvesi ve Sergisine Davetlisiniz

Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından ilki geçen yıl düzenlenen Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde ikinci kez Türkiye’nin geleceğine ışık tutacak. Tüm üyelerimiz ve dostlarımız davetlidir.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı himayelerinde Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜBİTAK, DEİK ve TOKİ’nin katkıları ile Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından 06-07 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde “2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ” düzenlenecek.

Etkinlik Türkiye’nin Ar-Ge ve İnovasyon stratejilerine katkıda bulunmak, üreten Türkiye’nin teknolojide geldiği noktaları göstermek, üniversite, sanayi ve kamu işbirliğini geliştirmek, inovatif projelerin yatırıma dönüşmesine, mevcut projeler ile ülke içerisinde ortak bir üretim sinerjisi oluşmasına, ulusal ve uluslararası sanayici ve yatırımcılara ülkemizdeki teşvik olanaklarının anlatılması sureti ile yatırımların artmasına katkıda bulunmak üzere tüm bileşenleri, ortak bir platformda buluşturmayı amaçlamakta.

Etkinliğin açılış seremonisine Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ’nün teşrifleri beklenmekte.

Etkinliğe ziyaretçi olarak katılım ücretsiz olup etkinlik program detayları ve online kayıt formu www.argezirvesi.com adresinde yer almakta. Etkinliğe ilişkin konularda organizasyon genel koordinatörü Murat Karataş (e-posta: muratkaratas@mmg.org.tr tel: 0212 256 63 58) ile iletişime geçilmesi gerekmekte.

www.argezirvesi.com

Fuar kapsamında Türkiye’nin farklı kurum ve kuruluşları bünyelerinde yer alan Ar-Ge projeleri , yeni yatırım fırsatları arayan yatırımcılara sunulacak. AR-GE ve yenilik faaliyetlerinin ekonomik ve sosyal katma değere dönüşmesi, bu suretle üye şirketlerinizin iş ve yatırım fırsatlarının geliştirilmesi amacı ile tüm üyelerimizin ilgi ve bilgisine sunarız.

Girişimci İşadamları Vakfı

DİGER HABERLER