14.04.2017
Girişimci Lider, Girişimci Millet, Geleceğimiz İçin EVET!

Değerli Üyelerimiz, Değerli GİV Dostları,

Geleceğimizi derinden etkileyecek bir sürece girmiş bulunuyoruz. 16 Nisan Referandumu, Girişimci İşadamları Vakfı olarak sahiplendiğimiz "Girişimci ve Güçlü Türkiye" idealimizin dönüm noktalarından biri olacaktır.  

Milletçe çok önemli bir karar vereceğiz. Bu tercihimizin basit bir tercih olmadığını, Milletimizin ve Devletimizin bekasıyla alakalı olduğunu unutmamalıyız. Bilmeliyiz ki artık ülke olarak kaybedecek vaktimiz yok. Gücünü Milletten alan istikrarlı ve etkili bir yönetim sistemine ihtiyacımız var.

EVET tercihimizle;

- İç ve dış vesayet odaklarının varlığına son verilecek, söz de karar da egemenlik de tam anlamıyla Milletin olacak.

- Terörle mücadele başta olmak üzere atılması gereken adımlar kararlılıkla atılabilecek, ülkemizin sorunları hızla çözülebilecek.

- Ülkemiz koalisyonlarla zaman kaybetmeyecek, Ülkemiz kalıcı istikrara kavuşacak.

- İstikrarın sağlayacağı güven ortamı ile ekonomik büyüme hızımız her yıl artacak.

- Kalıcı istikrarın getireceği güven ortamı ile Yatırımcılar artık siyasi çekincelerle hareket etmeyecek, yatırımlar artacak.

- Güven ortamı sayesinde Girişimciler fikirlerini hayata geçirirken siyasi endişelerle meşgul olmayacak, girişimcilik kültürü yaygınlaşacak, kaliteli girişimler ve başarılı girişimciler artacak.

- Bürokratik Oligarşi giderek zayıflayacak ve iş dünyamızı sürekli frenleyen, iş yapma süreçlerimizi zorlaştıran bürokrasi süreçleri azalacak.

- Ülke kaynaklarından verilen Girişimcilik Desteklerini bürokratik zihniyet değil, iş dünyasından gelen Girişimcinin ve Yatırımcının halinden anlayan beyinler yönetecek

- Ülke kaynaklarımız daha etkin bir şekilde yönetilerek halkımızın ve iş dünyamızın kullanımına daha etkin sunulacak.

- Ülkemizin önemli kurumlarını Memur zihniyeti değil, içimizden yetişmiş Girişimci ruhlu yöneticiler yönetecek. Bu değişim hayatımızın her alanına önemli kazanımlar sunacak.

- Demokrasimiz güçlenecek, Türkiye güçlenecek.

Bu azim ve şuurla; Aziz Milletimizi, üyelerimizi, girişimcileri, işadamlarını, yatırımcıları ve tüm dostlarımızı "Girişimci ve Güçlü Türkiye" idealini sahiplenerek güçlü bir şekilde EVET demeye davet ediyoruz.

Her zaman olduğu gibi Milletimizin bilgelik ve irfan dolu feraseti ile Girişimci Liderine sahip çıkacağına inancımız tamdır.

Saygılarımızla,

Girişimci İşadamları Vakfı Başkanı Mehmet KOÇ

DİGER HABERLER