14.03.2019
Girişimci İş Adamları Vakfı'ndan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer'e Ziyaret

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) İcra Kurulu üyeleri, Vakıf Başkanı Mehmet Koç liderliğinde Kırıkkale Valisi Sayın Yunus Sezer’i ziyaret etti. Vakıfın girişimcilik çalışmaları ile ilgili Sezer'e ayrıntılı bilgi veren GİV Başkanı Koç, Türkiye’nin en büyük problemlerinin çözümünün girişimcilik olduğunu belirterek bu konuda yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Ersan Aslan'ın eşlik ettiği ziyarette İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Kaşıkçı, Mütevelli Üyeler Arif Arıgün, Kadir Gurbetçi, Rıza Özer, Erdal Kılıç, GİV Akademi Kordinatörü Özkan Kırımlı yer aldı. 

GİV Başkanı Mehmet Koç ise vakıf olarak öznelerinin girişimcilik olduğunu söyledi. Türkiye’ye fayda, üretim ve istihdam sağlayacak her türlü girişimin yer alacağı bir iklim oluşturabilirlerse bunun sonuçlarını alabileceklerini belirten Koç, Girişimcilik Endeksi ve bu yıl 7.si düzenlenecek GİV Girişimcilik Ödülleri ve GİV Akademi çalışmaları başta olmak üzere önümüzdeki dönemde yapacakları bir dizi etkinlik ve proje hakkında bilgi aktardı. GİV Heyeti, Sayın Vali Sezer ile Savunma Sanayine yapılacak yatırımlar ve Savunma Sanayi Organize Bölgesi hakkında bilgi aldı. 

Vakıf Başkanı Mehmet Koç, kabullerinden dolayı Vali Sezer’e teşekkür ederek, ziyaret anısına karşılıklı hediye takdiminde bulunuldu.

GİV Heyetine gösterdiği sıcak misafiperlikten dolayı Kırıkkale Valisi Sayın Yunus Sezer'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

DİGER HABERLER