25.05.2017
Genç GİV, STK Liglerinde Futbol ve Basketbol Şampiyonu!

Genç GİV STK Basketbol Ligi 2017 Şampiyonu!

Gençlik konseyimiz Genç GİV, 2016-2017 sezonunda STK Futbol Ligi ve STK Basketbol Ligi olmak üzere düzenlenen dostluk ve kaynaşma turnuvalarında sezonu iki kulvarda da şampiyon olarak tamamladı. Gençlerimizi tebrik ediyoruz.

Ülkemizin ünlü sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla düzenlenen STK Basketbol Ligi 2017 Bahar sezonu şampiyonu, TÜGVA’yı final mücadelesinde 92-54 mağlup eden, Genç GİV oldu. 

Genç GİV STK Futbol Ligi 2017 Şampiyonu!

Türkiye'nin ünlü sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla düzenlenen STK Futbol Ligi 2017 Bahar sezonu şampiyonu, TÜGVA’yı final mücadelesinde 7-6 mağlup eden, Genç GİV oldu. On iki takımın katıldığı ve altı haftadır devam eden organizasyonun final maçı nefesleri kesti. İzleyenlerin futbola doyduğu mücadelenin normal süresi 5-5 sona erince uzatma dakikalarına geçildi. Uzatma bölümünde bitime 2 dakika kala rakibine 7-6 üstünlük sağlayan Genç GİV bu sonuçla turnuvanın şampiyonu oldu. Centilmence geçen maçın ardından her iki takım oyuncuları da kupa töreninde birlikte yer alarak dostluk adına çok güzel görüntüler verdiler. 

Türkiye'nin ünlü sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla düzenlenen, spor ile gençlerimizi arasındaki dostluğun ve etkişelimin artmasını hedefleyen bu iki organizasyonda da Şampiyon olan Genç GİV gençlik konseyimizi tebrik ediyoruz.

Saygılarımızla,

Girişimci İşadamları Vakfı

DİGER HABERLER