22.06.2018
GÜÇLÜ İRADE ve BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN "DEVAM" DİYORUZ!

Millet olarak, İslam âlemi olarak tarihte pek çok kez önemli süreçlerden geçtik. Bu süreçlerin çoğunda liderlerimizin iradesi ve milletimizin verdiği isabetli kararlar ile önemli aşamalar kat ederken, bazılarında iradesiz liderler ve yanlış tercihler yüzünden önemli fırsatlar kaçırdık. Türk Milleti ve İslam âlemi olarak yine önemli bir sürecin içinden geçmekteyiz, önemli bir seçimin arifesindeyiz.

Ülkemizin, milletimizin ve gönül coğrafyamızın içinden geçmekte olduğu kritik sürecin ve 24 Haziran seçimleri öneminin farkında olan GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI VAKFI olarak; ülkemizi kenetlenmeye ve tüm üyelerimizi seçimlerde; “Güçlü İrade ve Büyük Türkiye” için “DEVAM” demeye davet ediyoruz.

Daha düne kadar dünyanın jandarmalığına soyunan ülkelerin hakim olduğu dünya arenasında bizler söz sahibi değilken, bugün gündem belirleyecek hale geldik. El açıp talimatlarına boyun eğmek durumunda kaldığımız IMF’ye kapıyı gösterip borç verecek hale geldik, kurumsal tefecilere karşı güçlü durmak için “DEVAM” diyoruz.

Kendi silahını, tankını, helikopterini, İHA’sını, SİHA’sını yapan, kendi enerjisini üretecek, kısacası artık kendi ayakları üzerinde duracak bir ülke haline geldik. Artık gündem olan değil gündem belirleyen bir Türkiye olduk. Hiçbir ülke başta ortadoğu olmak üzere bugün Türkiye’siz bir hesap yapamıyorsa, daha dün denilecek kadar yakın bir zaman da yürümekte zorlanan ülkemizin koşmaya devam edip şahlanması için “DEVAM” diyoruz!

Güçlü bir ekonomiye sahip olmadan güçlü bir ülke olunamayacağı gibi, güçlü bir irade olmadan güçlü bir Türkiye olamaz. O halde Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğindeki bu kararlı ilerleyiş için “DEVAM” diyoruz.

Ülkemiz kalkınmasında büyük payı olan girişimcilere her zaman büyük destek veren, girişimcinin önünü açan Sayın Cumhurbaşkanımıza bu kutlu yürüyüşte destek olmak için “DEVAM” diyoruz.

İstikrarlı büyüme ve kalkınmanın devamı için, en büyük 10 ekonomi arasına girebilmek için, milli manevi bütünlüğümüzü koruyabilmek için “DEVAM” diyoruz.

Suriye, Filistin, Doğu Türkistan, Arakan başta olmak üzere zulme uğrayan bütün mazlumların destekçisi, dört bir yandan gelen feryatların çaresi olmak için “DEVAM” diyoruz.

Üreterek büyüyen güçlü bir Türkiye için, dünya markaları çıkaran bir Türkiye için, daha güçlü bir Girişimcilik Ekosistemi için, köklerimizden ve küllerimizden yeniden doğmaya devam etmek için, Girişimcilerin daha verimli desteklendiği, "Girişimci Dostu" bir ekonomi için, enerji ihraç eden, güçlü ve tam bağımsız bir Türkiye için, yüksek faizle küçülmek yerine katma değerli üretimle sürekli büyümek için, büyük millet, büyük devlet, büyük Türkiye için “DEVAM” diyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK PARTİ’nin; yeni yönetim modeliyle birlikte yeni dönemde girişimcilere daha çok önem vereceğinden ve girişimcilerin en büyük engeli olan bürokrasiyi kaldıracağından emin olduğumuz için “DEVAM” diyoruz.

GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI VAKFI olarak 24 Haziran Pazar günü, büyük millet, büyük devlet, büyük Türkiye için “DEVAM” diyoruz.

Aydınlık yarınlara, bağımsız, güçlü bir Türkiye olarak koşmak için “DEVAM” diyoruz.

Mehmet KOÇ

GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI VAKFI Başkanı

 

 

Basın Bildirisi Yansımaları:

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/girisimci-is-adamlari-buyuk-turkiye-icin-devam-diyor-/1182539

http://www.star.com.tr/guncel/girisimci-is-adamlari-buyuk-turkiye-icin-devam-diyor-haber-1356650/

https://www.haberler.com/girisimci-is-adamlari-buyuk-turkiye-icin-devam-10976906-haberi/

DİGER HABERLER