15.11.2015
GİV Girişimci Buluşmaları Kasım Konuğumuz Sayın Vedat DEMİRÖZ Oldu

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) olarak 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Girişimci Buluşmaları'nın 2015-2016 dönem etkinliklerine tüm hızımızla devam ediyoruz. 

GİV Girişimci Buluşmaları'nda 2015 Kasım konuğumuz olarak AKPARTİ Mali ve İdari İşler Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili sayın Vedat DEMİRÖZ beyi ağırladık.

Üyelerimizin ve dostlarımızın yoğun ilgi gösterdiği program, davetlilerimize ikram ettiğimiz akşam yemeğimiz ile başladı. İkramımızın ardından Vakıf Başkanımız sayın Mehmet KOÇ Kasım 2015 #GirişimciBuluşları'nın açılış konuşmasını yaptı. GİV Başkanı Mehmet KOÇ açılış konuşmasında; istikrarın yeniden tesis edilmesinin hem ekonomimiz hemde iş dünyamız açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak sağlanan istikrar ile ülkemizin 2023 hedeflerine yeniden koşmaya başladığını ifade etti. Mehmet KOÇ konuşmasının son bölümünde Girişimci İşadamları Vakfı olarak yaptığımız çalışmaları anlattı.

Vakıf Başkanımızın açılış konuşmasının ardından AKPARTİ Mali ve İdari İşler Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili sayın Vedat DEMİRÖZ sahnedeki yerini alarak sunumuna başladı. Öncelikle Kasım 2015 Seçimi sonuçlarını değerlendiren Demiröz, "7 Haziran'da milletimizin verdiği mesajı alıp, 1 Kasım'da başarılı olduk. Milletimiz oyunu gördü ve kararını verdi." dedi. 2002 sonrası gelişen ekonomiyi değerlendiren Demiröz, "Ülkemizde iyi bir finans sistemi kurduk, makro olarak büyüdük. Ama mikro olarak gençlerimizi ihmal ettik." dedi ve yeni dönemle birlikte gençlerimize sağlanacak imkanlar öncelikli olmak üzere tüm toplumun refah seviyesinin daha da artacağını belirtti. "Güçlü iktidar, güçlü ekonomi. 2023 hedefimiz için Girişimci sayımızı artırmamız gerekiyor." diyerek yeni dönemde Girişimciliğe çok daha fazla ağırlık verileceğini işaret eden Demiröz, "Kobi'lere destek sağlayarak, daha fazla üretim , daha fazla istihdam sağlamamız gerekir. İşte biz bunun için çalışacağız." dedi. Başarılı siyasetçi sn Vedat DEMİRÖZ sunumunun ardından katılımcılarımızdan gelen soruları yanıtladı.

Konumuğuzun konuşması ve soru-cevap bölümü ardından Vakıf Başkanımız sayın Mehmet KOÇ, AKPARTİ Mali ve İdari İşler Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili sayın Vedat DEMİRÖZ beye programın anısına plaket takdim etti. Plaket takdimini takiben GİV Mütevelli Heyeti ve İcra Kurulu ve Genç GİV konuğumuz ile toplu fotoğraflar çekindi, böylece programımızı noktaladık. 

Kasım 2015 Girişimci Buluşmaları'na katılarak programımıza değer katan tüm girişimci üyelerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyor, AKPARTİ Mali ve İdari İşler Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili sayın Vedat DEMİRÖZ'e yaptığı değerli paylaşımlar için bir kez daha teşekkür ediyoruz.

GİV olarak tüm çalışmalarımızda yer almak veya çalışmalarımızdan azami derecede faydalanmak için Vakfımıza Üye Olabilirsiniz. Düzenlediğimiz tüm etkinlik ve eğitimleri, çalışmalarımızı aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz;

Facebook Sayfamız: facebook.com/givorgtr

Twitter Hesabımız: twitter.com/givorgtr

Linkedin Profilimiz: tr.linkedin.com/in/givorgtr

Youtube Kanalımız: youtube.com/user/givorgtr

Saygılarımızla,
Girişimci İşadamları Vakfı

DİGER HABERLER