28.10.2015
GİV Girişimci Buluşmaları Ekim Konuğumuz Sayın Dr. Berat ALBAYRAK Oldu

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) olarak 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Girişimci Buluşmaları'nın 2015-2016 dönem etkinliklerine tüm hızımızla devam ediyoruz. 

Son olarak 2015 Eylül ayında e-BEBEK CEO'su sayın Halil ERDOĞMUŞ beyi konuk ettiğimiz #GirişimciBuluşmaları'nda 2015 Ekim konuğumuz olarak AKPARTİ İstanbul Milletvekili sn Dr. Berat ALBAYRAK beyefendiyi ağırladık. 

Üyelerimizin ve dostlarımızın yoğun ilgi gösterdiği program, davetlilerimize ikram ettiğimiz akşam yemeğimiz ile başladı. İkramımızın ardından Vakıf Başkanımız sayın Mehmet KOÇ Ekim 2015 #GirişimciBuluşları'nın açılış konuşmasını yaptı. GİV Başkanı Mehmet KOÇ açılış konuşmasında; istikrarın yeniden tesis edilmesinin hem ekonomimiz hemde iş dünyamız açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak ülkemizin 2002 öncesi dönemde yaşanan talihsiz süreçler ile 2002 sonrası dönemde yaşanan gelişmeleri çok iyi karşılaştırıp analiz etmemiz gerektiğini vurguladı. Mehmet KOÇ konuşmasının son bölümünde Girişimci İşadamları Vakfı olarak yaptığımız çalışmaları anlattı.

Vakıf Başkanımızın açılış konuşmasının ardından AKPARTİ İstanbul Milletvekili sn Dr. Berat ALBAYRAK sahnedeki yerini alarak sunumuna başladı. Öncelikle son 15 yılda dünyamızda global düzeyde yaşanan ekonomik ve siyasi kırılmaları anlatan ALBAYRAK, global ekonomik gücün batıdan doğuya kaymaya başlamasıyla birlikte bölgemizde ve komşularımızda çok ciddi siyasi ve ekonomik değişimlere sebebiyet verdiğini vurguladı. Yine son 15 yılda bölge coğrafyamızda tetiklenen siyasi ve ekonomik kırılımları açıklayan sn Dr. Berat ALBAYRAK, Türkiye'nin böylesi global ve bölgesel geçiş döneminden yükselerek çıkması için en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin istikrar olduğunu vurguladı ve Türkiye'nin istikrar içinde bu dönemi yükselerek lehine çevirebileceğini söyledi. Başarılı siyasetçi ve ekonomist sn Dr. Berat ALBAYRAK, sunumunun ardından katılımcılarımızdan gelen soruları büyük bir içtenlike yanıtladı.

Konumuğuzun konuşması ve soru-cevap bölümü ardından Vakıf Başkanımız sayın Mehmet KOÇ AKPARTİ İstanbul Milletvekili sn Dr. Berat ALBAYRAK'a programın anısına plaket takdim etti. Plaket takdimini takiben GİV Mütevelli Heyeti ve İcra Kurulu konuğumuz ile toplu fotoğraflar çekinerek programımızı noktaladık. 

Ekim 2015 Girişimci Buluşmaları'na katılarak programımıza değer katan tüm girişimci üyelerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyor, AKPARTİ İstanbul Milletvekili sn Dr. Berat ALBAYRAK'a yaptığı değerli paylaşımlar için bir kez daha teşekkür ediyoruz.

GİV olarak tüm çalışmalarımızda yer almak veya çalışmalarımızdan azami derecede faydalanmak için Vakfımıza Üye Olabilirsiniz. Düzenlediğimiz tüm etkinlik ve eğitimleri, çalışmalarımızı aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz;

Facebook Sayfamız: facebook.com/givorgtr

Twitter Hesabımız: twitter.com/givorgtr

Linkedin Profilimiz: tr.linkedin.com/in/givorgtr

Youtube Kanalımız: youtube.com/user/givorgtr

Saygılarımızla,
Girişimci İşadamları Vakfı

DİGER HABERLER