22.05.2017
GİV 2017 Strateji Çalıştayı ile Hedeflerimizi Tazeledik

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) olarak 19-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Alanya'da düzenlediğimiz 3 günlük GİV Strateji Geliştirme Çalıştayı ile hedeflerimizi tazeledik.
 
19-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Alanya'da Wome Deluxe Hotel'de gerçekleştirdiğimiz çalıştayımıza Başkanımız, İcra Kurulumuz ve değerli Mütevelli Üyelerimiz olarak toplam 30 kişi katıldı. 
 
GİV olarak, yükselen ve giderek ivmesine güç katan ülke ekonimimizin ana damarlarından olan girişimciliğe daha fazla dikkat çekmek, girişimci ve yatırımcı üyelerimiz için çok daha faydalı çalışmalara imza atmak için düzenlediğimiz çalıştayın moderatörlüğünü Genel Sekreterimiz Aziz Battal yaptı. Çalıştayda öncelikle swot analizi  ve ardından strateji geliştirme üzerine fikir jimnastiği yapıldı. Vakfımızın daha önce yaptığı çalışmalar ve bundan sonra yapacağı (yapması gereken) çalışmalar üzerine konuşuldu. Çalıştay ile strateji yol haritasına dönüşecek olan tüm öneriler alınarak GİV İcra Kurulu'na sunulacak ve kısa-orta-uzun vadeli hedefler tazelenecek. 
 
Wome Deluxe Hotel'de gerçekleştirdiğimiz çalıştaya, İcra Kurulu ve Mütevelli Üyelerimiz aileleriyle birlikte katıldı, bu sayede dinlenme molalarında, çeşitli aktivitelerde ve çay-kahve muhbabbetlerinde yönetimimiz ve aileler arasında oluşan tanışma ve  kaynaşma ortamları ile daha derin dostluklar oluştu.
 
GİV 2017 Strateji Çalıştayımıza katılan tüm İcra Kurulu ve Mütevelli Üyelerimize teşekkür ediyor, çalıştayın vakfımız, girişimciler, yatırımcılar ve ülkemiz ekonomisi hakkında hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan (cc) niyaz ediyoruz.
 
Saygılarımızla,
Girişimci İşadamları Vakfı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DİGER HABERLER