15.07.2019
GİV, TÜRKİYE & MALEZYA İŞ FORUMU’NA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV), 20 Temmuz 2019 Cumartesi günü Bahariye Mevlevihanesi’nde önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor.

Malezya Devlet Bakanı, Malezya devlet yönetiminden önemli bürokrat ve işadamlarının yanı sıra önemli STK temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleşecek olan Türkiye & Malezya İş Forumu'na Kocaeli, Manisa dâhil olmak üzere farklı şehirlerden de katılım bekleniyor.

Bahariye Mevlevihanesi’nde gerçekleşecek ve saat 09.30’da başlayacak programda, Malezya ile Türkiye arasındaki ticari, yatırım ilişkileri ve ikili iş birliklerinin güçlendirilmesine yönelik bilgi alışverişinde bulunulması hedeflenmektedir. Türkiye'nin Malezya'ya ihracatını yaptığı ürünler başlıca demir-çelik, değerli taşlar, demiryolu araç ve malzemeleri, elektrikli makineler, inorganik kimyasallar, halı, kireç ve çimentodan oluşmakta olup Malezya'dan ithalatını yaptığı ürünler başlıca hayvansal ve bitkisel yağlar, alüminyum, elektrikli makineler, kauçuk, tekstil ürünleri, organik kimyasallar ve plastikten oluşmaktadır. Başlıca bu alanlarda ve ilgili alanlarda ticaret ve yatırım yapmak isteyen üyelerimizin ilgili seminere katılımlarında büyük fayda görülmektedir.

20 Temmuz Cumartesi günü saat 09.30- 12.00 arasında gerçekleşecek programa katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. 

LCV Katılım Formu: https://forms.gle/DFSswF1trpsETx5V9

GİV olarak tüm çalışmalarımızda yer almak veya çalışmalarımızdan azami derecede faydalanmak için Vakfımıza Üye Olabilirsiniz. Düzenlediğimiz tüm etkinlik ve eğitimleri, çalışmalarımızı aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz;

Linkedin: tr.linkedin.com/in/givorgtr

Twitter: twitter.com/givorgtr

Youtube: youtube.com/user/givorgtr

Facebook: facebook.com/givorgtr

Instagram: instagram.com/givorgtr/

Saygılarımızla,

Girişimci İş Adamları Vakfı

 

DİGER HABERLER