19.07.2018
GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI VAKFINDAN İSTANBUL TİCARET ODASINA ZİYARET

 

GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI VAKFI’NDAN İTO’YA  (İSTANBUL TİCARET ODASI) ZİYARET

Vakıf Başkanımız Sayın Mehmet Koç ve beraberindeki Rıza Özer, Ali Kılıç, Mehmet Horasan, Serdar Üstündağ, Özkan Kırımlı, Arif Arıgün ve Erdal Kılıç’ın da yer aldığı ziyarette İTO Başkanı Sayın Şekib AVDAGİÇ, ülkemizde girişimciliğin daha ileri noktalara taşınması gerektiğini ifade ederek girişimciliğin önündeki engellere vurgu yaptı. Girişimci İş Adamları Vakfı ile beraber ortak projelerde yer almaktan memnuniyet duyacağını belirterek, bu konuda İTO ve GİV’in birlikte yeni ve ortak çalışmalara imza atabileceğini söyledi. Vakfımızın faaliyetleri hakkında bilgi vererek konuşmasına başlayan Başkanımız Sayın Mehmet KOÇ, girişimcilik konusunda bu tür ittifakların önemine değinerek İTO ile birlikte yeni projelerde yer almaktan Girişimci İş Adamları Vakfı olarak memnuniyet duyacaklarını belirtti.

                Şekib AVDAGİÇ, ülkemizde bir kırılma ve evrilme noktası sayılan 24 Haziran seçimlerinden sonra parlamenter sistemden yeni cumhurbaşkanlık sistemine geçişin iç ve dış ekonomik yansımalarına geniş yer verdiği konuşmasında 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için girişimci sayısını artırmak gerektiğini belirterek girişimcilik üzerine düşüncelerini anlattı.

Girişimciliğin daha hızlı ilerlemesine mani olan bürokratik engellerin aşılması, girişimciliğin teşvik edilmesi gibi önemli konuların da ele alındığı ziyarette Başkanımız Mehmet KOÇ, GİV heyetine gösterdiği sıcak misafiperlikten dolayı Sayın Avdagiç’e teşekkürlerini sundu.

 

İTO Başkanı Sayın Şekib AVDAGİÇ ve Başkanımız Sayın Mehmet KOÇ’un karşılıklı plaket takdimi sonrasında ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. 

 

DİGER HABERLER