24.08.2016
Bahariye Melek Yatırımcıları GİV Akademi Girişimcilerine Sertifikalarını Verdi

Bahariye Melek Yatırım Ağı BBA ve GİV Akademi, düzenlediği tören ile girişimcilik eğitimini tamamlayarak KOSGEB Sertifikası almaya hak kazanan girişimcilere sertifikalarını verdi.

Girişimci İşadamları Vakfı bünyesinde girişimcilere yönelik eğitim faaliyetlerini başarıyla sürdüren GİV Akademi Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor. 2016 yılı içinde şimdiye kadar 200'e yakın girişimciye KOSGEB Girişimcilik Sertifikası veren GİV Akademi bu yılın Temmuz ayı girişimci kursiyelerlerine sertifikalarını BBA Melek Yatırımcılarıyla birlikte verdi.

Girişimci İşadamları Vakfı Başkanımız sn Mehmet KOÇ'un, GİV İcra Kurulu Üyelerinin ve ülkemizde kurulan 7. Melek Yatırım Ağı olan Bahariye Melek Yatırım Ağı Yatırımcılarının katıldığı serfitika töreninde tüm katılımcıları temsilen 20 girişimciye sertifikası verildi.

Sertifika Töreni öncesinde açılış konuşmasını yapan GİV Akademi Koordinatörü Özkan Kırımlı; GİV Akademi çalışmalarını anlatıp giirşimcilik eğitimlerini değerlendirdi ve sözü GİV Başkanına aktardı. GİV Başkanı ve BBA Melek Yatırımcısı sn Mehmet Koç yaptığı konuşmada girişimciliğin önemine değinerek yeni girişimcilere maddi ve manevi anlamda destek olmanın bu ülkeye yapılacak en büyük hizmetlerden birisi olduğunu ve aynı zamanda bir ibadet olduğunu belirtti. GİV Başkanı sn Mehmet KOÇ'un konuşması ardından sırasıyla GİV Başkan Yardımcısı ve BBA Melek Yatırımcısı sn Tahir Aktüre, GİV Başkan Yardımcısı ve BBA Melek Yatırımcısı sn Mehmet Horasan, GİV Mütevelli Heyeti Üyesi sn Osman Dur, GİV İcra Kurulu Üyesi sn Rıza Özer ve GİV Genel Sekreter Yardımcısı sn İsrafil Çetin konuşmalarını yaptılar.

Yapılan değerli konuşmaların ardından soru-cevap bölümünde GİV Akademi'de girişimcilik eğitimi alan girişimcilerimiz sorularını yöneltip ve aldıkları eğitimlerden memnuniyetlerini dile getirdiler. Soru-cevap bölümünden sonra girişimclere sertifikaları takdim edildi ve toplum fotoğraf çekimiyle Sertifika Töreni tamamlandı.

GİV olarak ekosistemizde bulunan GİV Akademi'ye ve Bahariye Melek Yatırım Ağı'na çalışmalarında başarılar diliyor, sertifikalarını alan değerli girişimcilerimize girişimlerinde hayırlı ve bereketli kazançlar, katma değerli üretimler diliyoruz.

Saygılarımızla,

Girişimci İşadamları Vakfı

DİGER HABERLER