17.04.2017
Aziz Milletimiz "Girişimci Lider ve Güçlü Türkiye" İstemiştir, Güzel Günler Göreceğiz!

Değerli Üyelerimiz, Değerli GİV Dostları,

Geleceğimizi derinden etkileyecek önemli bir Referandumu "Evet" sonucuyla tamamlamış bulunuyoruz. 16 Nisan Referandum sonucu göstermiştir ki; Girişimci İşadamları Vakfı olarak sahiplendiğimiz "Girişimci ve Güçlü Türkiye" idealimizi milletimiz de sahiplenmiştir.

Milletimiz, %50'den fazla verdiği Evet oyları ile Girişimci Lideri Recep Tayyip Erdoğan'a ve Devletimizin bekasına sahip çıkmış, gücünü Milletten alan istikrarlı ve etkili bir yönetim sistemine olan ihtiyacımızı vurgulamıştır.

Milletimiz yaptığı EVET tercihi ile;

- Demokrasimizin güçlenmesini, Türkiye'mizin güçlenmesini istemektedir.

- Ülkemizi bürokratların değil, içimizden yetişmiş Girişimci Ruhlu Liderlerin yönetmesini istemektedir.

- Ülkemiz kurumlarını ve kaynaklarını bürokratların değil, yetiştirdiği Girişimci Ruhlu Yöneticilerin yönetmesini istemektedir.

- İç ve dış vesayet odaklarının varlığına son verilip, sözün de kararın da egemenliğin de tam anlamıyla Millette olmasını istemektedir.

- Terörle mücadele başta olmak üzere atılması gereken adımların kararlılıkla atılmasını, ülkemizin sorunlarının hızla çözülmesini istemektedir.

- Koalisyonlarla zaman kaybetmek yerine artık kalıcı istikrarı ve sürekli ekonomik büyümeyi istemektedir.

- Kalıcı istikrar ortamı ile yatırımcıların, girişimcilerin, iş dünyasının ve ekonominin katma değeri yüksek üretimler yapmasını istemektedir.

- Devletimiz ile her muhatap olduğunda Bürokrasi ile değil hızlı ve etkin çözümler ile karşılanmak istemektedir.

- Ülke kaynaklarının bürokrasiye takılmadan ekonomimizin güçlenmesi ve milletimizin refahı için harcanmasını istemektedir.

- Girişimcilik kültürümüzün yaygınlaşmasını, yenilikçi ve kaliteli girişimlerin, başarılı girişimcilerin nitelik ve nicelik olarak artmasını istemektedir.

Girişimci İşadamları Vakfı olarak; Girişimciliği ve Liderliği ile milletimizin ufkunu açan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyoruz. 16 Nisan Referandum sonucunda verdiği EVET kararı ile "Girişimci ve Güçlü Türkiye" idealimizi sahiplenen milletimize en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz.

Her zaman olduğu gibi Aziz Milletimiz bilgelik ve irfan dolu feraseti ile Girişimci Liderine ve Güçlü Geleceğine sahip çıkmıştır. Güzel günler göreceğiz.

Saygılarımızla,

Girişimci İşadamları Vakfı Başkanı Mehmet KOÇ

DİGER HABERLER